دوربین های مدار بسته

شرکت دیاموند دیزاین با تجربه 5 سال فعالیت مستمر مدیران خود در زمینه مشاوره ، طراحی وب سایت ، بهینه سازی سایت ، تلیغات اینترنتی ، ایمیل مارکتینگ یا ارسال انبوه ایمیل که از سال 93 هم فعالیت خود را در دوربین های مداربسته آنالوگ و دوربین های IP و … شروع کرده است، در نظر دارد تا با کادری مجرب پاسخگوی شما مشتریان عزیز باشد.

این امید است تا خدمت ما پاسخگوی اعتماد شما عزیزان باشد.

از فعالیت های این شرکت مهندسی دوربین مدار بسته می توان به واردات انواع دوربین های مدار بسته آنالوگ و دوربین های IP و نیز انواع دی وی ار ها و ان وی ار ها و لوازم جانبی دوربین مدار بسته و نیز انواع لوازم مصرفی مورد نیاز در درب های برقی  موجود در بازار جهانی با خدمات طلایی پس از فروش نام برد.

محصولات این شرکت دوربین مدار بسته قبل از وارد کردن و توزیع آن توسط مهندسان مجرب شرکت مورد بررسی و کنترل کیفیت قرار می گیرد و تمامی محصولات اعم از دوربین های مدار بسته و دی وی ار ها و دزدگیر و ریموت کنترل های درب پارکینگ و انواع لوازم جانبی نظیر آدابتور و BNC و کابل تصویر دوربین مدار بسته و میکروفن های دوربین و انواع پایه و لنز های مورد استفاده در دوربین مدار بسته و سی سی دی برد و سیموس و دی ای اس که برد های دوربین مدار بسته می باشند و در آخر انواع کاور های دوربین مدار بسته که نسبت به اجناس موجود در بازار دارای کیفیت بالایی می باشد.

از جمله خدمات ما در این سایت به شرح زیر می باشد :

مشخصات کامل بهمراه عکس از کلیه محصولات بطور کامل.

قسمت دانلود نرم افزار شما می توانید انواع نرم افزار های مرتبط با دوربین مدار بسته و انتقال تصویر را در این قسمت مشاهده و دانلود نمائید.

در قسمت مقاله در سایت اطلاعات پایه ای و جامع در مورد مفاهیم دوربین های مدار بسته قرار داده شده است.

و نیز در قسمت آموزش دوربین مدار بسته مطالب آموزشی در مورد دوربین مدار بسته و نصب و راه اندازی انواع دوربین مدار بسته را مشاهده فرمائید.